Zastępstwa w dniu 2018-10-24 - 2018-10-26
Beata Barcik / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 BW.(2) - Dz. g.w gas., 141 H. Ozga  
7 2 FET(1) - Dział.g. fot, 141 H. Ozga  
8 3 MFK(2) - Dz usł. fryz, 123 P. Bojczuk złączenie grup
       
Alina Janczyk / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 TSŻ(1) - Podst. k. m., 224 P. Kamiński złączenie grup
2 4 ESF(2) - Org.obsł.i n, 224 P. Kamiński złączenie grup
3 4 ESF(2) - Org.obsł.i n, 224 P. Kamiński  
4 4 ESF(2) - Org.obsł.i n, 224 P. Kamiński  
6 1 TSŻ(1) - Rys tech, 224 P. Kamiński złączenie grup
7 2 TPG(2) - Wyp. gastr, 242 E. Bargieła złączenie grup
       
Anna Sapota / 2018-10-24 środa
lekcja opis zastępca uwagi
1 4 TGT(2) - Obsł.inf.tur, 220 Z. Gruszka  
2 3 MFK(3) - Inf. w gast., 220 Z. Gruszka  
5 4 TGT(2) - Obsł.inf.tur, 220 Z. Gruszka  
6 1 BFM(2) - informatyka, 220 Z. Gruszka  
       
Alina Janczyk / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
5 3 MFK(1) - Przep.r.drog, 224 P. Kamiński złączenie grup
6 2 TPG(2) - Wyp. gastr, 146 H. Sikorska złączenie grup
       
Iwona Lara / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 BFM - Uczniowie przychodzą później    
2 3 MFK - Uczniowie przychodzą później    
6 2 BW. - Uczniowie zwolnieni do domu    
       
Anna Sapota / 2018-10-25 czwartek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TI(2) - lok siec, 220 Z. Gruszka  
       
Beata Barcik / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 2 BFM(1) - Uczniowie zwolnieni do domu    
7 2 FET - Podst. przed, 120 P. Bojczuk  
       
Alina Janczyk / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
6 4 ESF(2) - Org.obsł.i n, 120 P. Bojczuk  
7 4 ESF(2) - Org.obsł.i n, 224 P. Kamiński  
8 4 ESF(2) - Dział. sam, 120 P. Bojczuk  
       
Iwona Lara / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 1 BKW - Uczniowie przychodzą później    
       
Anna Sapota / 2018-10-26 piątek
lekcja opis zastępca uwagi
1 2 TI(2) - lok siec, 220 Z. Gruszka  
4 1 TIT(1) - ASO, 144 M. Baran  
5 1 TIT(1) - ASO, 144 M. Baran  
Przygotowano za pomocą programu firmy VULCAN